Biliardové gule Aramith Pro-Cup Challenge 61,5mm

Dostupnosť Na objednávku
Kód: 2781
€169,32
Biliardové gule Aramith Pro-Cup Challenge 61,5mm
Biliardové gule Aramith Pro-Cup Challenge 61,5mm
Doprava zadarmo

Biliardové gule Super Aramith Pro-Cup Challenge 61,5mm 

 

Súprava biliardových gúľ Super Aramith Pro-Cup Challenge je vyrobená z jedinečnej fenolovej živice s plne vyváženým ťažiskom pre dokonalú rotáciu. Tieto gule sú kalibrované tak, aby poskytovali optimálny odraz pre absolútnu kontrolu nad každým úderom. Gule Pro-Cup Challenge sú vybavené 6 červenými bodkami, ktoré uľahčujú sledovanie rotácie gule. Aramith gule sú mimoriadne odolné voči nárazom a zachovávajú si svoju farbu, lesk a celistvosť oveľa dlhšie ako bežné polyesterové gule. Naviac táto optimálna štruktúra zaisťuje, že plátno zostane v špičkovom stave oveľa dlhšie! Takže rozumná investícia, ktorá sa dvakrát oplatí.

Priemer: 61,5 mm
Výrobca: Aramith Belgicko

Dodatočné parametre

Kategória: Karambolové gule
Hmotnosť: 2.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aramith logo 

Belgické biliardové gule značky Aramith sa už niekoľko desaťročí  tešia legendárnej povesti pre vynikajúcu odolnosť a nekompromisnú kvalitu. Používa ich viac ako 85 % hráčov na celom svete a sú uznávané ako symbol referencie v tomto športe. 
Produkty Aramith, vyrobené spoločnosťou Saluc v Belgicku, sú výsledkom high-tech procov, ktoré kombinujú bezkonkurenčné vlastnosti základného materiálu - živice Aramith s jemným belgickým remeselným spracovaním.
Ich trvanlivá a spoľahlivá kvalita zaručuje hráčom potešenie z presnosti ostrej ako britva. Výnimočne dlhá životnosť ponúka majiteľovi najnižšie náklady na gule v prepočte na jeden rok používania. Takto si Aramith získal svoju legendárnu povesť ako symbol skutočnej a bezkonkurenčnej kvality.