Biliardové gule Predator Arcos II. 57,2mm

Neohodnotené
Značka: Predator
Séria: Acros II Priemer: 57,2 mm Materiál: fenolová živica Výrobca: Predator
Dostupnosť Na objednávku
Kód: 70175570
€603,24
Biliardové gule Predator Arcos II. 57,2mm
Neohodnotené
Značka: Predator
Biliardové gule Predator Arcos II. 57,2mm
Doprava zadarmo

Biliardové gule Predator Arcos II. 57,2mm

Po revolúcii v oblasti biliardových tág sa Predator spojil s legendárnym výrobcom gúľ Aramith, aby predstavil úplne novú sadu vysoko presných a odolných 57,2 mm biliardových gúľ. Cieľom, ako vždy, je pomôcť Vám zlepšiť vašu hru a získať potešenie z hry. Použitím charakteristického štýlu Predator na bezchybnú technológiu a výrobu Aramith vytvorili súpravu poolových gulí.
Arcos II poskytujú zničujúci výkon s vynikajúcim vzhľadom, vrátane modernej povrchovej úpravy s vysokým leskom, exkluzívnych moderných farieb optimalizovaných pre video a trojuholníkov, ktoré pomáhajú pri zacielení. Nie sú to len pekné funkcie, sú to funkčné výhody, ktoré zlepšujú viditeľnosť na stole a na kamere – takže pri tom môžete strieľať rovno a ešte aj vyzerať skvele.
Homogénny rozptyl hustoty a presné ťažisko v každej Arcos II pomáha poskytovať vražednú kombináciu odolnosti, guľatosti a rovnováhy, ktorá si zachováva konzistenciu v priebehu času. Gule Predator Arcos II sú počas výrobného procesu prísne testované a kontrolované.

Priemer: 57,2 mm
Materiál: fenolová živica
Výrobca: Predator 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Biliardové gule
Hmotnosť: 3.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Existuje mnoho dôvodov, prečo je Predator jednou z najznámejších značiek vo svete biliardu , ale hlavný dôvod je veľmi jednoduchý: technológia . Pred uvedením na trh v roku 1994 investovali roky výskumu a vývoja do vývoja tága Predator 314 s nízkym vychýlením . Odvtedy Predator pokračuje v trende inovácií a túžbe po dokonalosť tým, že rozširuje svoju ponuku o krásne, technologicky vyspelé tága a ďalšie modely špicov a zadných častí tág.

Predator logo  

Dnes ponúka Predator okrem 314 aj model Z, Vantage a revolučný REVO z uhlíkového kompozitu . Každý z týchto modelov je založený na koncepte nízkej deformácie prostredníctvom rôznych zúžení, priemerov hrotov a materiálov.