Biliardový stôl Gamecenter Astra Black 9ft, čierny

Stôl je ideálnou voľbou pre domáce alebo spoločenské použitie v kluboch alebo firmách. Stôl v modernom, súťažnom štýle, veľkosť 9 stôp. Stôl sa vyznačuje vysokou kvalitou, s kovovými spojovacími časťami v 4 rohoch, vďaka ktorým je horný rám veľmi stabilný. Na horný rám bola použitá ohňovzdorná, extrémne tvrdá povrchová úprava Wilsonart. Hracia plocha je vyrobená z 3-dielnej kvalitnej bridlice hrúbky 2,54 cm. Nastaviteľné kvalitné kovové nohy. Odolná, stabilná konštrukcia, ktorá po odbornej montáži nevyžaduje pravidelné vyrovnávanie, vďaka kvalitným materiálom použitým pri výrobe. Vynikajúci pomer ceny a kvality! Rovnako ako všetky stoly veľkosti 9ft, aj Astra Black 9ft sa odporúča pre tých, ktorí si chcú naozaj užiť radosť z biliardu a majú na stôl dostatok miesta.
Dostupnosť Na objednávku
Kód: XJ-9-4-BK
€2 370
Biliardový stôl Gamecenter Astra Black 9ft, čierny
Biliardový stôl Gamecenter Astra Black 9ft, čierny
Doprava zadarmo

Biliardový stôl Gamecenter Astra Black 9ft, čierny

Stôl je ideálnou voľbou pre domáce alebo spoločenské použitie v kluboch alebo firmách. Stôl v modernom, súťažnom štýle, veľkosť 9 stôp. Stôl sa vyznačuje vysokou kvalitou, s kovovými spojovacími časťami v 4 rohoch, vďaka ktorým je horný rám veľmi stabilný.    

Rovnako ako všetky stoly veľkosti 9ft, aj Astra Black 9ft sa odporúča pre tých, ktorí si chcú naozaj užiť radosť z biliardu a majú na stôl dostatok miesta.
Na horný rám bola použitá ohňovzdorná, extrémne tvrdá povrchová úprava Wilsonart. Hracia plocha je vyrobená z 3-dielnej kvalitnej bridlice hrúbky 2,54 cm.   
Nastaviteľné kvalitné kovové nohy. Odolná, stabilná konštrukcia, ktorá si po odbornej montáži nevyžaduje pravidelné vyrovnávanie, vďaka kvalitným materiálom použitým pri výrobe.
Vynikajúci pomer ceny a kvality!   

V cene stola je zahrnuté aj plátno Simonis 920 alebo Eurospeed 45. Dostupné farby: taupe, zelená, modrá, bordová, horčicovo-zlatá. Iné farby alebo iné typy plátien je možné zvoliť za príplatok.     


Vonkajšie rozmery: 291cm x 164cm x 80,6cm
Rozmer hracieho plocha: 254 cm x 127 cm       
Bridlica: 3 dielna, hrúbka 2,54 cm   
Nohy: kovové, výškovo nastaviteľné   
Rohy: kovové rohy, lesklé
Horný rám: Ohňovzdorná povrchová úprava Wilsonart   
Celková hmotnosť: 480 kg    

Naša spoločnosť realizuje aj dodávku a odbornú montáž stola. Montážny poplatok je 195 eur s DPH. Preprava: DOČASNÁ AKCIA - bezplatná doprava!

Stôl je uvádzaný na trh ako vlastný výrobok, ktorý nám po niekoľkých odborných diskusiách vyrába partnerská firma.   

Dodatočné parametre

Kategória: Turnajové biliardové stoly
Hmotnosť: 480 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: