Biliardový stôl Gamecenter Astra Brown 7ft, hnedý

Neohodnotené
Značka: Gamecenter
Stôl je ideálnou voľbou na použitie doma alebo v klube. Stôl v modernom, súťažnom štýle, veľkosť 7 stôp. Stôl sa vyznačuje vysokou kvalitou, s kovovými spojovacími časťami v 4 rohoch, vďaka ktorým je horný rám veľmi stabilný. Na horný rám bola použitá ohňovzdorná, extrémne tvrdá povrchová úprava Wilsonart. Hracia plocha je vyrobená z 3-dielnej kvalitnej bridlice hrúbky 2,54 cm. Nastaviteľné kvalitné kovové nohy. Odolná, stabilná konštrukcia, ktorá po odbornej montáži nevyžaduje pravidelné vyrovnávanie, vďaka kvalitným materiálom použitým pri výrobe. Vynikajúci pomer ceny a kvality!
Dostupnosť Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Kód: XJ-7-4-BR
€2 060
Biliardový stôl Gamecenter Astra Brown 7ft, hnedý
Neohodnotené
Značka: Gamecenter
Biliardový stôl Gamecenter Astra Brown 7ft, hnedý
Doprava zadarmo

Biliardový stôl Gamecenter Astra Brown 7ft, hnedý

Stôl je ideálnou voľbou pre použitie doma alebo v klube. Stôl v modernom, súťažnom štýle, veľkosť 7 stôp. Stôl sa vyznačuje vysokou kvalitou, s kovovými spojovacími časťami v 4 rohoch, vďaka ktorým je horný rám veľmi stabilný.
Na horný rám bola použitá ohňovzdorná, extrémne tvrdá povrchová úprava Wilsonart. Hracia plocha je vyrobená z 3-dielnej kvalitnej bridlice hrúbky 2,54 cm.   
Nastaviteľné kvalitné kovové nohy. Odolná, stabilná konštrukcia, ktorá si po odbornej montáži nevyžaduje pravidelné vyrovnávanie, vďaka kvalitným materiálom použitým pri výrobe.
Vynikajúci pomer ceny a kvality! 


V cene stola je zahrnuté aj plátno Simonis 920 alebo Eurospeed 45. Dostupné farby: taupe, zelená, modrá, bordová, horčicovo-zlatá. Iné farby alebo iné typy plátien je možné zvoliť za príplatok.

Vonkajšie rozmery: 237cm x 137cm x 80,6cm
Rozmer hracieho plocha: 200 cm x 100 cm   
Bridlica: 3 dielna, hrúbka 2,54 cm   
Nohy: kovové, výškovo nastaviteľné   
Rohy: kovové rohy, lesklé
Horný rám: Ohňovzdorná povrchová úprava Wilsonart   
Celková hmotnosť: 430 kg

Naša spoločnosť realizuje aj dodávku a odbornú montáž stola. Montážny poplatok je 195 eur s DPH. Preprava: DOČASNÁ AKCIA - bezplatná doprava!     

Stôl je uvádzaný na trh ako vlastný výrobok, ktorý nám po niekoľkých odborných diskusiách vyrába partnerská firma.  

Dodatočné parametre

Kategória: Turnajové biliardové stoly
Hmotnosť: 430 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: