Biliardový stôl Gamecenter Astra Sport Mahogany 9ft, mahagón

Ideálna voľba pre kluby, hráčov, skupiny priateľov, firmy alebo dokonca rodiny, ktoré berú hru vážne. Stôl v modernom, súťažnom štýle, veľkosť 9 stôp. Stôl sa vyznačuje vysokou kvalitou, s kovovými spojovacími časťami v 4 rohoch, vďaka ktorým je horný rám veľmi stabilný. Rohy sú zapustené, aby nerušili hráča. Na horný rám bola použitá ohňovzdorná, extrémne tvrdá povrchová úprava Wilsonart. Hracia plocha je vyrobená z 3-dielnej kvalitnej bridlice hrúbky 2,54 cm. Nastaviteľné nohy a nastaviteľné bridlice pre profesionálnu inštaláciu. Otvor na rozohrávacej strane na odkladanie gulí. Prémiové gumové mantinely. Odolná, stabilná konštrukcia, ktorá si po odbornej montáži nevyžaduje pravidelné vyrovnávanie, vďaka kvalitným materiálom použitým pri výrobe.
Dostupnosť Na objednávku
Kód: XJ-9-6-MAH
€2 830
Biliardový stôl Gamecenter Astra Sport Mahogany 9ft, mahagón
Biliardový stôl Gamecenter Astra Sport Mahogany 9ft, mahagón
Doprava zadarmo

Biliardový stôl Gamecenter Astra Sport Mahogany 9ft, mahagón

Ideálna voľba pre kluby, hráčov, skupiny priateľov, firmy alebo dokonca rodiny, ktoré berú hru vážne. Stôl v modernom, súťažnom štýle, veľkos9 stôp. Stôl sa vyznačuje vysokou kvalitou, s kovovými spojovacími časťami v 4 rohoch, vďaka ktorým je horný rám veľmi stabilný. Rohy sú zapustené, aby nerušili hráča.  
Na horný rám bola použitá ohňovzdorná, extrémne tvrdá povrchová úprava Wilsonart. Hracia plocha je vyrobená z 3-dielnej kvalitnej bridlice hrúbky 2,54 cm.   
Nastaviteľné nohy a nastaviteľné bridlice pre profesionálnu inštaláciu. Otvor na rozohrávacej strane na odkladanie gulí. Prémiové gumové mantinely. Odolná, stabilná konštrukcia, ktorá si po odbornej montáži nevyžaduje pravidelné vyrovnávanie, vďaka kvalitným materiálom použitým pri výrobe.
Vynikajúci pomer ceny a kvality!   

V cene stola je turnajové plátno Simonis 760. Dostupné farby: zlatá, zelená, modrá, bridlicovo šedá. Iné farby plátien je možné zvoliť za príplatok.   
Vonkajšie rozmery: 291cm x 164cm x 80,6cm
Rozmer hracieho plocha: 254 cm x 127 cm       
Bridlica: 3 dielna, hrúbka 2,54 cm   
Nohy: kovové, výškovo nastaviteľné   
Rohy: kovové rohy, lesklé
Horný rám: Ohňovzdorná povrchová úprava Wilsonart 
Prémiové gumové mantinely
Otvor na rozohrávacej strane na odkladanie gulí
Celková hmotnosť: 510 kg   

Naša spoločnosť realizuje aj dodávku a odbornú montáž stola. Montážny poplatok je 195 eur s DPH. Preprava: DOČASNÁ AKCIA - bezplatná doprava!

Stôl je uvádzaný na trh ako vlastný výrobok, ktorý nám po niekoľkých odborných diskusiách vyrába partnerská firma.   

Dodatočné parametre

Kategória: Turnajové biliardové stoly
Hmotnosť: 510 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: